... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Ztratil moji důvěru

29.10.2015|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: artamax

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: artamax

Dobrý den. Nevím, co mám dělat. Opět se do mého života vrátil, spíše zůstal, než-li se vrátil, přítel, kterého jsem milovala, ale on to nedoceňoval. Rozhodla jsem se to s ním konečně navždy ukončit, poznala jsem mezi tím dva muže. Jednoho staršího, který by pro mně udělal první a poslední, ale bohužel jsem k němu necítila to, co bych měla. A druhý, platonická láska od školních dob, objevil se zrovna teď, kdy mám v hlavě takový menší chaos. Přítel se úplně změnil, teď dělá to, co jsem si přála, je milý, pozorný, laskavý, ale už to není ten, kterého jsem milovala. Až teď poznal, že já jsem ta žena, se kterou chce sdílet všechno dobré i zlé. Podotýkám, že přítel ztratil moji důvěru k němu.

Dobrý den,

pokud nemá Vaši důvěru, pak není co řešit a není důvod se tím zabývat. To, co ale naopak rozhodně stojí za pozornost, je centrální karta výkladu, a tou je Podmiňování. Je tu spousta nevyřčených podmínek: jak by měla být doceněna Vaše láska, co byste měla správně cítit, aby to bylo to ono, jaký by měl být muž, abyste ho mohla zase milovat, co by měl dělat, aby byl hoden Vaší důvěry.

S tímto přístupem si zajistíte jediné, a sice že nikdo nebude ten pravý. A to, ač to na první pohled vypadá dost mrzutě, přináší jednu velkou výhodu - nemusíte si k sobě nikoho pustit. Můžete vystavět hradby podmínek a za ně schovat, aniž byste musela otevřít své srdce a riskovat další zklamání. Které je mimochodem jen nesplněné očekávání, které ve vztazích máte.

Stojíte před volbou. Buď se dál přesvědčovat, že něco na aktuálním ctiteli není v pořádku a pak nemít důvod s ním navázat hlubší kontakt, nebo zvolit vztah. Se všemi riziky, které přináší: zranitelnost a blízkost, díky které se není kam schovat, strach, že až se odhalíme, ten druhý nás odmítne, nebo alespoň nebude akceptovat takové, jací jsme a v neposlední řadě i to, že jednou prostě může skončit.

Přeji hodně štěstí a odvahu zbořit hradby a vejít do blízkého kontaktu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Gepard. Posiluje „skokový začátek“ u těch, kteří se cítí emočně uvízlí nebo zablokovaní a pomáhá rozpohybovat se poté, co bylo učiněno rozhodnutí.

Zobrazeno: 707 ×diskuze (4)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
5. srpna 2022 - SEN

5.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
4. srpna 2022 - PŘÁTELSTVÍ

4.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
3. srpna 2022 - OSLAVA

3.8.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -