... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Dopřeje mi osud?

9.11.2015|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: wanillina

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: wanillina

Dobrý den,

je to něco přes rok a půl, co jsem se konečně odhodlala a rozvedla se. Manželství vygradovalo do násilí a skončila jsem na antidepresivech s panickou poruchou a úzkostmi. Ten pád na dno mě posílil, zvedla jsem si snad i to sebevědomí a hlavně konečně nějak dala dohromady tělo a úplně rozhašenou psychiku. Třetí měsíc jsem chemická antidepresiva nahradila třezalkou a cítím se plná energie, pracovního elánu, ovšem ten strach samozřejmě pro matku s dvěma dětmi zůstává, strach z budoucnosti, finanční pres a podobně. Jsou chvíle, kdy, jako Blíženec, to asi přeženu a padnu na dno, lituju se, jsem k smrti unavená a mám pocit, že příští měsíc už nedám ani finančně, ani energeticky. Totální vyčerpání. Po pár dnech to zase přejde, přesto často poslední dobou myslím na to, že by to bylo fajn zase v páru (ale ne s násilníkem nebo citovým vyděračem). Potkám někde nějakého nebo se už pohybuje kolem mne? Je vedle mne jeden velmi galantní muž, ale je to jen kolega. Muselo by se i v jeho životě hodně stát, abychom mohli být spolu, a tak někdy přemýšlím, jestli dojde na to, že se mi uleví a budu někdy zproštěna toho 24 hodinového maratonu - práce, děti, práce, děti a starosti, zda-li to všechno utáhnu a jestli mě osud ještě dopřeje nějaký pěkný večer s někým nebo možnost s láskou uvařit partnerovi guláš, a pak si hodit nohy na stůl a fakt už se o nic ten den nestarat...

Vlastně jsem se dostala z manželství, z jednoho srabu, ale jsem asi ještě hodně opatrná (nebo vystrašená) jít a riskovat třeba další srab... Děkuji, Sandra.

Dobrý den,

láska není za zásluhy. Láska je jako vzduch, který máme k dispozici. Sami rozhodujeme, jestli si dovolíme nadechnout se do celých plic, nebo jen mělce. Bohužel, osud Vám nedopřeje nic. Musíte Vy sama. Zkuste se zamyslet nad tím, co děláte pro své potřeby a zda jste vůbec ve Vašem aktuálním životě ochotna vytvořit prostor (a tím nemám na mysli volná ramínka ve skříni) pro něco/někoho nového. Znamenalo by to totiž změnit dosavadní návyky, režim, ale hlavně tak trochu změnit sebe.

Muž Vám přijde do života ve chvíli, kdy povolíte sevření a sebekontrolu. Po tom, co jste zažila, je to velká výzva. Ale otevřít se, být viděná taková, jaká ve skutečnosti jste, sdílet své emoce a nemlžit, je také jediná možnost, jak pozvat do svého života muže, který by Vás takovou, jaká jste, miloval.

Dovolte si být k sobě pravdivá a zapátrejte v sobě, co jste ochotna pro lásku riskovat a kolik energie investovat do vystoupení z kolečka, ve kterém se nacházíte. Sama dobře víte, jak bezpečné je :+)

Přeji Vám odvahu potkat a žít lásku.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Slunéčko sedmitečné. Vyvolává duchovní vhledy a podporuje jejich ztělesnění ve fyzické realitě.

Zobrazeno: 802 ×diskuze (2)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
5. srpna 2022 - SEN

5.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
4. srpna 2022 - PŘÁTELSTVÍ

4.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
3. srpna 2022 - OSLAVA

3.8.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -