... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Jak se bude vyvíjet můj vztah?

20.5.2014|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: schija

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: schija

Dobrý den, chtěla bych znát odpověď na otázku, kam směřuje můj vztah, jak se bude dál vyvíjet?

Milá tazatelko,

jak se bude Váš vztah vyvíjet, záleží pouze na Vás. Každá změna, pro kterou se uvnitř sebe rozhodneme – změna úhlu pohledu, či postoje, přijmutí 50 % odpovědnosti za to, co ve vztahu vytváříme – to všechno jsou výhybky, které v jakémkoliv momentu změní směr vývoje.

Pro Vás je velmi důležité pojmenovat opravdovou motivaci, proč ve vztahu jste a co od něj očekáváte. Navenek působíte velmi svobodně a nezávazně, ale ve skutečnosti kladete tvrdé podmínky, jak by měl vztah vypadat a fungovat. Pokud pro sebe aktuálně preferujete svobodu, tuto potřebu bez pochyb následujte. Momentálně ani nevidím žádnou hlubší citovou angažovanost od Vašeho partnera. Možná je to, co Vám vyhovuje, proč ne, ale v tom případě je potřeba se znovu zaměřit na to, co v tuto chvíli opravdu chcete Vy. Na úrovni komunikace je silná energie podmiňování a oba dva se dost možná frustrujete vzájemnými, nesplnitelnými požadavky, které na sebe kladete. S největší pravděpodobností také tlačíte sama na sebe s nějakými představami, jaká by měla být Vaše akceptovatelná role ve vztahu.

Pokud se postavíte za svou osobní aktuální pravdu, pokud v ní budete čitelná, ovlivní to i hloubku a důvěru ve Vašem vztahu. A něco se změní. Buď si začnete užívat svobodu, který tento vztah přináší, nebo si uvědomíte, že za těchto podmínek Vám vztah nevyhovuje a dopřejete si volnost se vším všudy. Každopádně když budete následovat svou pravdu, aktivně berete odpovědnost za svůj život a naplnění do svých rukou, místo toho, abyste byla obětí, která čeká, jak všechno dopadne. A právě tento přístup je velká změna, která Vás nejen ve vztazích čeká.

Hodně štěstí.

P.S. Při tomto procesu Vás podpoří esence Delfína, který je velkým učitelem síly hravosti a bezpodmínečné lásky v našem životě. Nabízí nám lásku, ale také soucit nám samým i ostatním a podporuje je nás v lepší komunikaci směrem dovnitř i ven.

Zobrazeno: 1530 ×diskuze (15)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
4. července 2022 - INTENZITA

dnes

Osho Zen karta na každý den:
1. července 2022 - ROZKVĚT

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
30. června 2022 - PŘIJÍMÁNÍ

30.6.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -