... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Mám změnit odvětví?

18.11.2015|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: stonkes

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: stonkes

Dobrý deň,

v súčasnosti som v postgraduálnom štúdiu, no vo svojom odbore si nemôžem nájsť stálejšiu prácu. Väčšinou sú to krátkodobé brigády či fušky. Čoraz častejšie uvažujem, či vkladám svoju energiu a úsilie správnym smerom, alebo či by som radšej nemala celkom zmeniť svoje zameranie. Potrebovala by som sa postaviť na vlastné nohy, mám už 31 rokov. Odboru sa venujem 12 rokov. Stále ma baví alebo určitým spôsobom priťahuje, takisto ľudia, ktorí sa v tejto oblasti pohybujú.

Ďakujem

Dobrý den.

Směr Vaší energie a úsilí je bez pochyb dobrý. Bohužel se po těch letech objevilo něco, čemu se říká „provozní slepota“. Po určité době saháme po ověřených postupech, přikláníme se k osvědčeným řešením, zaměřujeme pozornost na určitý typ pracovních pozic. Je na čase se od těchto mechanismů oprostit, abyste mohla získat nový úhel pohledu, byť to možná bude chvilkové bolestivé odloučení.

Obor rozhodně neopouštějte, spíše si zkuste představit, jak byste reagovala a chovala se, kdybyste zapomněla všechny ty zkušenosti, které jste nastřádala. Jsou důležité, o tom se nehodlám přít. Ale někdy vytváří bezpečnou brázdu, jejíž prostor už je poněkud strávený, a proto je potřeba z ní vystoupit. Odpověď není nastavena v intencích buď a/nebo: buď zůstanu a budu živořit, nebo si najdu práci mimo obor. Stačí jen dát prostor novým variantám a připustit, že se můžete na chvíli vzdálit, abyste se později mohla plněji pohroužit do toho, co Vás naplňuje.

Nemá cenu vymýšlet, co Vám uniká. Stačí se jen otevřít a s odvahou pustit určitá přesvědčení, která Vaši práci tak trochu definují a sledovat, co s Vámi tento přístup vnitřně dělá. Takzvaný Aha moment na sebe pak nenechá dlouho čekat.

Přeji Vám odvahu pustit to, co Vás limituje.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Drozd. Učí nás, jak o sebe lépe pečovat a pomáhá vybudovat zdravé dospělé ego. Uzemňuje to, co je v životě nové.

Zobrazeno: 617 ×diskuze (2)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
5. srpna 2022 - SEN

5.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
4. srpna 2022 - PŘÁTELSTVÍ

4.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
3. srpna 2022 - OSLAVA

3.8.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -