... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Skryté poklady

20.11.2015|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vladana11

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vladana11

Dobrý den,

tak nějak si nevím rady s muži. Jsem teď již delší dobu sama a nevím co dělám špatně. Vždy, když někoho potkám, tak je buď ženatý nebo mě prostě jen využívá. Toužím po normálním životě - rodina, děti. Je mi již 38 let a stále běhám v uzavřeném kruhu. Chci to zlomit, ale nevím jak. Proč se mi to stále dokola opakuje? Nejsem ošklivá, ale říkají, že se tvářím tvrdě a působím příliš sebevědomě. Jen kdyby věděli, že to tak není. Ve své podstatě jsem velmi stydlivá. Prosím, poraďte mi. Cokoliv mě může nastartovat ;-)

Děkuju Vám za Vás čas. S pozdravem Sylvie

Dobrý den, paní Sylvie.

Ústředním tématem výkladu jsou hranice. Pokud jsou v životě dobře nastaveny, nemůže se stát, že by nás někdo využíval. Využití je možné jen do té míry, kterou my sami dovolíme. Naše osobní hranice jsou narušeny z různých důvodů, ale většinou mají společného jmenovatele a tím je nízká sebehodnota a respekt sama k sobě. To pak ze strachu, že si nic lepšího nezasloužíme, otevíráme brány a pouštíme do svého prostoru kohokoliv, zejména pak někoho, kdo nás nerespektuje stejným způsobem. Pokud bychom si totiž byli vědomi své ceny a jedinečnosti, našeho vnitřního pokladu, jsme také ochotni se za něj rvát a nedat jej v plen kdejakému nájezdníkovi.

Abyste mohla začít budovat zdravé hranice, musíte napřed vejít do kontaktu a prozkoumat vlastní královskou klenotnici. Jak zacházíte se svými potřebami? Naplňujete je, nebo neustále odkládáte stranou, protože jsou důležitější věci a lidi kolem vás, nebo je dokonce popíráte? Jste ochotna samu sebe považovat za nejdůležitějšího člověka ve svém životě? Jste schopna se takzvaně zamilovat sama do sebe? Jaké jsou kvality, které na sobě opravdu zbožňujete? Jste ochotna s radostí trávit čas sama se sebou a užít si to? Nebo jste k sobě spíše kritická, nespokojená sama se sebou, bez akceptace toho, že taková, jaká jste aktuálně, jste naprosto v pořádku a máte svou hodnotu?

Období, které Vás čeká, je obdobím změny postoje sama k sobě. Zkoumejte, co s skrývá za Vaší stydlivostí a proč si ji nedovolíte projevit. Vnímejte, co se uvnitř Vás odehrává, jaké emoce jsou aktuální, a sledujte, jak s nimi zacházíte na venek - zda jste pro sebe natolik důležitá, že jim dáte prostor a konečně začnete být sama sebou, nebo zda v sobě opět všechno pohřbíte a schováte za masku nepřístupnosti.

Zda jste přístup sama k sobě změnila opravdově, poznáte jednoduše - ve Vašem životě se začnou objevovat muži, kteří Vás budou ctít a respektovat takovou, jaká jste ve skutečnosti.

Přeji Vám hodně štěstí být sama sebou a užít si to.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Bobr. Pomáhá překonat lenost a pohodlí a najít novou motivaci ke změnám v životě.

Zobrazeno: 645 ×diskuze (1)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
5. srpna 2022 - SEN

5.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
4. srpna 2022 - PŘÁTELSTVÍ

4.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
3. srpna 2022 - OSLAVA

3.8.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -