... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Odcizení

30.11.2015|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: honzao

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: honzao

Dobrý večer Samandro, zvažuji, zda mám zůstat se současným partnerem. Jestli je jeho (rok trvající) odcizení dočasné, nebo je toto jeho pravá stránka charakteru - totální depresoid....nebo je ještě šance na pokračování vztahu? Dva roky byly naprosto úžasné, harmonické a oboustranně naplňující....nechápu, co se s ním děje, necítím se s ním dávno jako žádoucí žena a dostávám se do totální schízy. Případně, zda-li již mám reagovat na nabídky, které se kolem mne vyskytují. Situaci již přestávám zvládat. Děkuji. S úctou k vaší práci JV

Milá JV,

i přes tíhu situace a aktuálně nepříjemné ovzduší, nabízí tento vztah příležitost k hluboké změně v přístupu k sobě i k partnerovi. Když poodhlédneme od povahových rysů a chování Vašeho partnera, jak je možné, že se ocitnul ve Vašem životě? Jak to, že se dotýká zrovna Vašich citlivých míst?

Z výkladu je patrná energie nadřazenosti vůči Vašemu partnerovi. Někdy musíme sami sebe sesadit z piedestalu a připustit, že vlastnostmi a chováním našich partnerů, které tak odsuzujeme, vládneme naprosto stejně. Tento vhled nám pak umožní potkat se s tím, co nosíme pod povrchem a pohlédnout do očí vlastním stínům. Proto navrhuji, abyste prozkoumala, ve kterých rovinách nejste Vy ochotna si partnera pustit blíže k tělu a z jakého důvodu.

Odejít či reagovat na další nabídky můžete kdykoliv. Pokud ale neuděláte to zásadní, to jest nezačnete pátrat, proč žijete to, co žijete aniž byste to dávala za vinu partnerovi, nezbude Vám než ze vztahů jen odcházet.

Přeji Vám odvahu vidět pravdu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Slunéčko sedmitečné. Vyvolává a ztělesňuje duchovní vhledy, udržuje spirituální stabilitu a propojuje fyzickou a energetickou rovinu.

Zobrazeno: 641 ×diskuze (1)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
5. srpna 2022 - SEN

5.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
4. srpna 2022 - PŘÁTELSTVÍ

4.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
3. srpna 2022 - OSLAVA

3.8.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -