... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Náhled na vztah

15.12.2015|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vasja

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vasja

Dobrý den, poznala jsem se s mužem Davidem, moc jsem to všechno kolem nepochopila. Měli jsmě spolu být celý víkend, ale něco se stalo a tvrdil mi že nejsem na posledním místě, jen to teď nejde ... naštvalo mě to ... Dáme si spolu nějaká pravidla, abych si nepřipadala jako ta úplně poslední nebo už to nemá žádný smysl? Jaký bychom spolu měli vztah? Moc Vám děkuji, Jana

Milá Jano,

máte pravdu, ve vztahu je mnoho nedorozumění a zmatku. Na druhou stranu, právě tento zmatek boří stará a nefunkční nastavení, se kterými do vztahu vcházíme, a proto je jedinečnou příležitostí, jak odložit některé postoje, očekávání a soudy.

Počítejte s tím, že vývoj vztahu bude vypadat úplně jinak, než jak si představujete. Pro Vás osobně je to příležitost, jak odložit některá zastaralá očekávání, jak by se k Vám měl partner správně chovat a co by měl splňovat a otevřít se zcela nové, odlišné zkušenosti (což ovšem zdaleka neznamená, že horší). Za předpokladu, že zkusíte vejít do neznáma, následovat tempo vývoje a mít sebereflexi vůči svým stereotypům, můžete být příjemně překvapena.

Přeji Vám odvahu a otevřené srdce.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří ve Vašem procesu, je Srna. Přináší uklidnění a zmírňuje agresivitu, rozhněvanost a napětí. Prohlubuje uvědomění přítomného okamžiku a dává jasné vidění, co se děje kolem nás a v nás.

Zobrazeno: 757 ×diskuze (1)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
5. srpna 2022 - SEN

5.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
4. srpna 2022 - PŘÁTELSTVÍ

4.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
3. srpna 2022 - OSLAVA

3.8.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -