... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Jak jít dál...

4.1.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Zdeněk

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Zdeněk

Dobrý den,

je to 4 měsíce, co jsem odešla od přítele a cítím, že čím déle jsem od něj, tím více si uvědomuji, jak to mezi námi bylo... A uvědomuji si, že jsme se vlastně moc milovali. A tím víc mě to láká se vrátit, ale on má novou přítelkyni. Chtěla bych se vrátit k němu i do domu, kde jsme spolu žili a nevím, jestli to je ze strachu z budoucnosti, nebo z lásky? A jestli by o to vlastně stál... Jako bych se zasekla na tom, že jen s ním a tam je možný naplněný život a další možnosti nevidím :-( . Ani v mužích, ani v bydlení, ani v naplnění - práci. Ale možná si sama zavírám dveře a prostě mám jít dál, být přítomná, jen mi to moc nejde a vrací mě to zpátky. Děkuji! M.

Milá M.,

v prvé řadě by bylo dobré prozkoumat a pojmenovat, jakou kvalitu nebo kvality pro Vás tento vztah symbolizuje. Toto uvědomění Vám pomůže odpoutat se od konkrétního příběhu a zabývat se opravdovou podstatou Vašeho strádání. Pokud budete schopna definovat, k čemu se teď vědomě či podvědomě vracíte, co Vám ve skutečnosti chybí a čím jste podmínila Váš aktuální pocit štěstí, budete také schopna si tyto kvality dopřát bez ohledu na vnější podmínky, kterými jste své naplnění zatížila.

Tato situace, byť se na první pohled jeví jako bolavá a neuspokojující, nabízí velkou příležitost k uzdravení určitých postojů. Počítá se to, co se děje aktuálně, ne to, jak situace měly nebo neměly dopadnout. To, co Vám zavírá dveře, není uvědomění, jak moc jste se milovali, ale absence respektu k rozhodnutí, které jste učinila. Přijmout bez boje odpovědnost za vlastní volby, které se někdy jeví jako nevratné, je jediná možnost, jak se pohnout z místa a otevřít se novým příležitostem.

Přeji Vám hodně štěstí.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Želva. Podporuje zaměření se na přítomný okamžik a péči o záležitosti, které je potřeba řešit. Pomáhá nám zpomalit a vážit si přítomnosti. Dává oporu osamělým.

Zobrazeno: 692 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -