... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Zpomalit a odevzdat se

5.1.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: ali

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: ali

Krásný den paní Dagmaro,

ráda bych se zeptala na situaci, ve které se momentálně nacházím. Dlouhou dobu jsem sama a již nějaký čas si představuji, jaké by to bylo kdyby muž mých snů byl v mé fyzické realitě. Vím, že je vše jak má být a i když jsem spokojený člověk, občas mě přepadne smutno z toho, že nemám partnera.

Mockrát Vám předem děkuji :-)

Dobrý den,

ačkoliv se to zdá paradoxní, centrální kartou celého výkladu je Zpomalení - energie, která nás upozorňuje, že dokud se zcela nezastavíme, nemáme šanci prozkoumat brzdy, které zpomalují a komplikují vývoj situací. Takovou brzdou bývá jedna věta, vzorec přesvědčení či postoj, který nedovolí, aby se okolnosti daly do pohybu a touhy se plnily bez úsilí, ve Vašem případě: aby přišel partner.

Vejít do vztahu znamená na určité úrovni se partnerovi odevzdat (a tím nemám na mysli podřídit), přestat jej kontrolovat a ovládat ve jménu vztahu, jeho zachování a budování, a prostě mu důvěřovat bez ohledu na předchozí zkušenosti. Proto navrhuji, abyste si nepředstavovala muže Vašich snů ve fyzické realitě, ale to, že se muži Vašich snů odevzdáte. Objeví se tak prostor pro zkoumání skrytých a podvědomých zábran, proč se tak ve skutečnosti neděje a jejich zvědomení umožní změnu situace.

Přeji Vám lásku a odvahu vidět a cítit pravdu.

P.S. Zvíře, které Vás v tomto procesu podpoří, je Liška. Podporuje rozvoj našeho nezávislého myšlení a důvěru ve vlastní rozhodnutí. Pomáhá rozbít společenská podmiňování a nalézt vlastní cestu životem. Přináší vhledy do situací, umožňuje činit moudrá rozhodnutí a podporuje nás při prosazení vlastní autority.

Zobrazeno: 744 ×diskuze (2)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
5. srpna 2022 - SEN

5.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
4. srpna 2022 - PŘÁTELSTVÍ

4.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
3. srpna 2022 - OSLAVA

3.8.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -