... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Vhled na práci

12.1.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: vasja

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: vasja

Dobrý večer,

prosím o radu, zda mám zůstat v současné práci nebo v polovině ledna příštího roku nastoupit do nové prace? Děkuji. Eva

Milá Evo,

ať už se v tuto chvíli nacházíte kdekoliv, dovolte mi pár vhledů do aktuální energie. Místo, které jste nakonec zvolila, nabízí mnoho příležitostí. Je však potřeba dodržet pár podmínek, aby vše plynulo ve Váš prospěch.

V prvé řadě, je to laskavost sama k sobě. Ať už se budou dít situace příjemné nebo ne, zachovejte sama sobě takovou přízeň a pozornost, jakou byste věnovala své nejbližší a nejmilejší přítelkyni. Počítejte také s tím, že vývoj situací bude mít své tempo, na Vás je, abyste jej následovala. Pokud se rozhodnete tzv. tlačit řeku, stáhne Vás vír. Jakékoliv nenásledování rytmu (ať už snaha zrychlit vývoj díky netrpělivosti, či zpomalovat nebo dokonce stagnovat ze strachu) přinese jen frustraci, zahořklost a přesvědčení, že jste udělala chybu. A do třetice, pozor na manipulaci. Nemám ani tak na mysli tu zvnějšku, jako tu vůči sobě. Politikaření sama se sebou je nejhůř odhalitelné. Kličkujeme sami před sebou a děláme všechno proto, abychom světu nemuseli ukázat tu část sebe, kterou odsuzujeme. Děláme se lepšími a hledáme pro sebe ta nejlepší řešení (bohužel to nejsou řešení situací, ale varianty jak se vyhnout odhalení, ze kterého máme strach).

Zvýšená bdělost a setrvání v přítomném okamžiku Vám umožní menší zaměření se na představy, očekávání a obavy, které kalí aktuální realitu. A pouze v přítomném okamžiku jsme schopni být v harmonii s naším nitrem a jednat v souladu s naším srdcem a pravdou.

Hodně štěstí.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Kolibřík. Navrací smysl a radost do života a odvahu v situacích, kdy jsme vystaveni emocionálním výzvám a dává povznášející podporu při pro vyrovnání se s nedořešenými záležitostmi v minulosti.

Zobrazeno: 660 ×diskuze (1)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
5. srpna 2022 - SEN

5.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
4. srpna 2022 - PŘÁTELSTVÍ

4.8.2022

Osho Zen karta na každý den:
3. srpna 2022 - OSLAVA

3.8.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -