... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Jak nebýt jen jednou z možností

13.6.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: kaarl

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: kaarl

Před dvěmi měsíci mě opustil přítel, hodně jsem se doprošovala, nechtěla sem ho ztratit, ale asi to způsobilo jeho nynější chování ke mě. Nedávno se mi ozval s tím, že mu chybím, bohužel sem řekla něco, co ho naštvalo. Respektive jsem mu to formulovala tak, že nechci být jedna z jeho možností a šlo to do kytek. Ráda bych se Vás zeptala, zda je tu nějaká možnost, že se situace mezi námi zlepší, zda od něj třeba mohu očekávat ještě nějakou zprávu. Byla bych velice ráda za nahlídnutí do kartiček.

Tereza

Milá Terezo,

ve stávající energii karty nenabízí příliš dobrou prognózu. Vztah je založen na očekávání z obou stran, iluzích, jak by se ten druhý měl chovat a domněnkách, co asi zamýšlí svými projevy. Tento přístup vyvolává jen další nedorozumění a bolest.

Z Vaší strany se ve výkladu ukazuje energie politikaření, která většinou souvisí se snahou zakrýt v sobě nepříjemné emoce a strachy tak, abychom s nimi nemuseli vcházet do kontaktu a nalháváním si. Radím, abyste se zaměřila na to, jaká je opravdová motivace Vašeho zájmu o další pokračování.

Klíčová otázka zní, proč znova vcházet do vztahu, o kterém jste přesvědčena, že v něm nemáte plnohodnotné místo partnerky. Pokud budete mít odvahu nahlédnout do sebe a pravdivě pojmenovat, co vlastně očekáváte, že Vám tento partner na emoční úrovni zajistí a před jakými nepříjemnými pocity Vás má ochránit, pak můžete přestat lpět na svých představách, odpoutat se a udělat místo někomu, kdo Vás bude chtít opravdu takovou, jaká jste.

Přeji otevřenou mysl a odvahu vidět pravdu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Kachna divoká. Navrací nás zpět k vlastní spontánnosti, spokojenosti a radosti ze života a učí nás, jak tyto zdroje nalézt primárně ve vlastním nitru.

Zobrazeno: 662 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -