... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Finanční vyrovnání a nový vztah

17.6.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Artamax

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Artamax

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli se se mnou finančně vyrovná můj ex partner a jestli má nějakou budoucnost vztah s klukem, který mi pomotal hlavu. V poslední době se ani neozve, když mu napíšu já, tak si píšeme, ale on sám od sebe ne. Markéta 30.7.1982, bývalý partner Jan 10.11.1986 a nový kamarád Adam 10.6.1991 Děkuji

Milá Markéto,

není v mé kompetenci předvídat budoucnost, takže bohužel nevím, jak dopadne Vaše finanční vyrovnání, ani zda je Váš nový přítel ten pravý.

Co je ovšem patrné z výkladu, jsou určité předsudky a mentální mechanismy, které Váš život udržují v nepohodlí. a v omeźení. Navrhuji, abyste nahlédla na Vaše stereotypy spojené s oběma partnery, na vzorce přesvědčení, jak by se měly věci odehrávat správně, co od obou ve skutečnosti očekáváte a co ve Vás spouští, když Vaše očekávání nejsou naplněna. Někdy je jednodušší dělat, že nevidíme a neslyšíme v bláhové představě, že pak nemusíme převzít nad vzniklou situací podíl odpovědnosti.

Pokud si dovolíte vejít do kontaktu se svým nitrem, pocity a emocemi, pak tak budete schopna vnímat impulsy, které Vám jasně ukáží, kterým směrem se vydat. Všechny odpovědi máte uvnitř sebe, tedy za předpokladu, že je budete opravdu chtít znát.

Přeji odvahu vidět pravdu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Puma. Dodává oporu při dosahování vlastních snů a vizí a podporuje nás, abychom zůstali pravdiví vůči sobě samým bez ohledu na různé zmatky a změny. Pomáhá nám zvládnout naše vlastní strachy a rozvíjí sebedůvěru.

Zobrazeno: 636 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -