... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Zlepšení vztahů v příbuzenstvu

22.6.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: vlastrez

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: vlastrez

Dobrý den,

v minulosti se velmi zkomplikoval můj vztah s tetou. Důvodem z mé strany byla nesplněná očekávání a zklamání, z druhé strany nevím a nerozumím tomu, co bylo příčinou. Nakonec to dospělo až k úplnému přerušení kontaktů, které trvá již několik let. Je šance, že se tato situace změní k lepšímu ?

Martina

Milá Martino,

z výkladu je patrno, že celá situace je z Vaší strany zatížena silnými předsudky. Bylo by dobré, abyste se zamyslela nad tím, jaké je Vaše vnitřní očekávání a ideální předobraz vztahu s tetou. Dokud si nedovolíte se od něj odpoutat, budete jakoukoliv jinou podobu vztahu a kontaktu s tetou, která nebude Vaší představě odpovídat, hodnotit jako špatnou či nesprávnou.

Kdo ve skutečnosti určuje, jak by měly rodinné vazby vypadat? Kdo jednou pro vždy vyřknul, že toto je správné a v pořádku a toto již ne? Pokud se přestaneme řídit těmito pravidly a přestaneme jimi porovnávat realitu, můžeme prostě jen akceptovat, že to, co se v našem životě děje, tam jednoduše patří.

Ať si to uvědomujete nebo ne, vytváříte na tetu tlak (i přesto, že nejste v žádném kontaktu). Pokud si uvědomíte Vaše dětské požadavky a přestanete na nich lpět, pokud bez posuzování přijmete, jaká je aktuální situace a případně i Vaše teta, může se objevit nový prostor pro navázání kontaktu.

Přeji otevřené srdce.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Losos. Podporuje nalezení našeho duchovního smyslu a významu života a posiluje vděčnost za vše, co je jeho součástí. Pomáhá nám vytrvale se pohybovat vpřed vstříc našemu osudu při zachování důvěry v to, co nás čeká v neznámu.

Zobrazeno: 615 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -