... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Vím, že k sobě patříme

18.7.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: honzao

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: honzao

Dobrý den.

Řeším složitou a bolestivou citovou situaci. Už před časem se se mnou rozešel muž, kterého miluji. Stále u něj bydlím, ačkoliv do konce června se mám odstěhovat. Navíc do celé naší situace vstoupila jeho první láska, která je stále vdaná. On tvrdí, že ji miluje. Chci se zeptat, jak bude vypadat jejich vztah a jestli bude možné obnovit partnerství mě a tohoto muže. Vím, že za současné situace zřejmě ne, ale zajímalo by mě, co je možné změnit, co mohu udělat, aby se tak stalo. Jsem zoufalá, velmi mi na tomto vztahu záleží. Vím, že jsem s tím mužem osudově spojená, že k sobě patříme, proto to nemůžu celé jen tak zahodit. Stala se velká spousta špatných věcí, ale ráda bych chyby napravila a našla společnou cestu k lepším zítřkům. Vím, že on mě stále nosí v srdci, i když to třeba nepřizná.

Předem děkuji za odpověď, ať už bude jakákoliv.

Přeji hezký den

Šárka

Milá Šárko,

každý partner je osudový. Jeho osudovost ovšem není založena na tom, že po našem boku setrvá až do smrti, ale na tom, že přináší do našeho života příležitost k změně a růstu. A dále, nepřísluší nám zabývat se tím, jak se bude vyvíjet něčí vztah (byť je to Váš bývalý partner), proto navrhuji, abych rovnou věnovali pozornost Vám samé.

Centrální kartou celého výkladu je, bohužel, Politika. Je to energie plná manipulace a touhy, aby se věci a situace vyvíjely podle našich představ. Většinou se tímto přístupem snažíme vyhnout bolesti, a tak tlačíme okolnosti, partnery, osud, aby fungovali v náš prospěch, a zajistili nám pocit bezpečí a lásky. Tisíckrát můžete být přesvědčená, že víte, jak to je, s kým máte strávit život a kdo Vás v srdci nosí či nikoliv. Ale to je jedno, protože ve skutečnosti se počítá to, se děje v realitě, ne jak Vy ji hodnotíte.

Nezbývá Vám, než respektovat rozhodnutí Vašeho bývalého partnera. Je obecným nepochopením, že ukončit vztah, znamená zahodit jej. Některé věci prostě v životě končí a i tak můžeme cítit vděk za to, oč nás obohatili. Tento vztah bude navždy součástí Vaší osobní historie, i přesto, že konec je jiný, než jste si naplánovala. A lepší zítřky se dostaví, až necháte dotepat to, co je na odchodu. Když přestanete lpět na svých představách, jak moc jste si souzeni, utvoříte ve svém životě místo pro nový plnohodnotný vztah. Ale to hodně předbíhám. Před Vámi je teď zásadní úkol – akceptovat vzniklou situaci a dovolit si prožít smutek a bolest. Čím více budete proti stávající situaci bojovat a nesouhlasit s ní, tím více to bude bolet.

Přeji otevřené srdce a odvahu vidět Pravdu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Ovce tlustorohá. Pomáhá nám vejít do kontaktu s naší vnitřní silou, moudrostí a odpovědností za náš život.

Zobrazeno: 655 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -