... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Zůstat nebo odejít?

19.7.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Kphoto

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Kphoto

Mam se vrátit k manželovi nebo zůstat s novým partnerem?

Dobrý den.

Jsou rozhodnutí, která za Vás nikdo neudělá, ani karty ne. Pokud se v životě potýkáte se dvěma muži, mezi kterými se nemůžete rozhodnout, je na místě začít se zabývat především sama sebou.

Zkuste se zaměřit na to, co Vám poskytuje Váš přítel na rozdíl od Vašeho muže a naopak? Jaké jejich kvality způsobily to, že jsou pro vás přitažliví oba a nemůžete si vybrat? Kde vy sama sobě nedáváte dostatek pozornosti, pocitu bezpečí, zázemí a péče? Dokud si sama v sobě neuvědomíte zdroj tohoto naplnění, zůstanete odkázaná na druhé, aby vám tyto pocity zajistili. Bohužel, pak se ale také nemůžete svobodně postavit za volbu ve vztazích a jste nucena pochybovat a hledat „něco lepšího“.

Věci, situace, vztahy málokdy fungují na úrovni buď/anebo. Musíte jít hlouběji pod povrch věcí, do sebe, abyste zjistila, jaké potřeby Vám mají ti druzí místo Vás naplnit a před jakými nepříjemnými pocity ochránit. A z tohoto místa a pocitu v sobě se pak můžete svobodně rozhodnout, s kým budete ve vztahu.

Hodně štěstí.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Sněžný leopard. Učí nás, jak být ve svém středu a odtud se moudře rozhodovat.

Zobrazeno: 574 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -