... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Rozhodnutí mezi dvěma muži

21.7.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: artamax

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: artamax

Přeji hezký den,

můj dotaz se týká rozhodnutí se mezi dvěma muži - zůstat v manželství nebo jít do vztahu s Martinem? Děkuji, Eva

Milá Evo,

situace, kdy se člověk ocitne mezi dvěma partnery, ve skutečnosti se samotnými partnery nesouvisí. Je to spíše vzácná příležitost, jak nahlédnout do sebe, protože za jiných okolností prostě není ochoten.

Centrální kartou výkladu je karta symbolizující štěstí. Nejde ani tak o to, který z těch dvou Vám štěstí přinese, ale o to, zda Vy sama si jej pro sebe dovolíte a za jakých podmínek. Pocity štěstí a radosti jsou pro nás přirozené asi jako dýchání vzduchu, záleží jen a jen na nás, zda si dovolíme dýchat do hloubi plic nebo se přiškrtíme, protože si myslíme, že více vzduchu si prostě nezasloužíme.

Než se rozhodnete, zkuste prozkoumat, co Vám oba muži dávají a s jakou energií to přijímáte. Všímejte si, zda jste ve vztazích pro sebe prioritou Vy, nebo máte tendenci vyvažovat, zachraňovat a obětovat se. Sledujte, jaké kladete podmínky ve vztazích a jak se cítíte a jak hodnotíte, když jsou či nejsou splněny. Tohle všechno jsou vodítka, která Vám pomohou vejít do hlubšího kontaktu s Vaším nitrem, a tak mu také více důvěřovat. Všechny odpovědi jsou ve Vás.

Situace, ve které se nacházíte, nejde uspěchat. Napřed prozkoumejte sebe a odpovědi se objeví samy. Všechno má svůj čas a Vaším momentálním úkolem je učit se, jak v tomto ohledu blíže poznat sama sebe.

Přeji hodně štěstí a odvahu vidět pravdu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Medvěd. Pomáhá nám napojit se na sílu vlastního podvědomí a učí nás, jak se dívat dovnitř sebe sama a jak prohloubit meditaci a vlastní intuici. Ukazuje, jak kultivovat vlastní sílu a uzemnění.

Zobrazeno: 740 ×diskuze (6)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -